Internetinių rezervacijų valdymo programa

Rezervacijos visada pasiekiamos

Pamirškite pieštuką ir popierių. Rezervuoti.lt programa leis Jums peržiūrėti Jūsų klientų rezervacijas bet kada. Nieko nepraleisite ir neprarasite. Tiek internetu, tiek asmeniškai paskiriami susitikimai visada yra vienoje vietoje.

24/7 rezervacijos

Būkite prieinami savo klientams – net ir tuomet, kai esate toli. Klientai gali užsiregistruoti priėmimui patys internete jiems patogiu laiku. Dėl to visiems tik geriau.

Priminimai SMS Žinute ir El. Paštu

Mes siunčiame SMS ir elektroninio pašto priminimus Jums ir Jūsų klientams, todėl niekas nepraleis rezervacijos. Galite keisti kiekvieno priminimo nustatymus taip palaikydami dar geresnius ryšius su savo klientais.

Geresnė rinkodara

Leiskite savo klientams užsirašyti internetu iš savo svetainės, taip pat ir iš Facebook. Jūsų klientai galės lengvai registruotis iš bet kurios vietos.

Neturite tinklalapio? Mes jums sukursime mini tinklalapį!

Pažinkite savo klientus

Jums rūpi Jūsų klientai ir jie Jums reikalingi. Nenuleiskite nuo jų akių. Mes sukūrėme jums duomenų bazę, todėl jūs galite stebėti jų ankstesnes ir būsimas rezervacijas ir pasižymėti tai, kas jiems svarbu; taigi, galite suteikti tai, ko jiems reikia.

Statistika ir ataskaitos

Duomenų analizavimas užima daug laiko, todėl mes tai atliekame už Jus. Mes saugome ir tvarkome Jūsų statistinius duomenis, tokius kaip klientų profiliai ir veiksmai, tvarkaraščiai ir pajamos, todėl Jūs galite matyti viską, ką darote ir kaip Jums sekasi.

Veikia bet kuriuo metu ir bet kurioje vietoje

Mūsų programa veikia visur. Jums nereikės įdiegti sudėtingos ir brangios programinės įrangos. Tiesiog atverkite pamėgtą interneto naršyklę, užsiregistruokite ir naudokitės, o atnaujinimus ir techninę priežiūrą palikite mums. Mūsų nemokamos mobiliosios programėlės taip pat skirtos Jūsų verslo vystymui.

Nemokėk už SMS priminimus

Jūsų klientai jau gali rezervuotis Vivo bookings mobilioje programėleje. Skatink klientus rezervuotis mobiliuoju ir SMS pranešimai jums nekainuos.

Puiki pagalbos klientui sistema

Tuo mes labiausiai didžiuojamės. Norime, kad mūsų klientas pajustų mūsų rūpestį ir mus pamėgtų. Mes pelnysime Jūsų pagarbą, nes dirbame Jums negailėdami jėgų. Kiekvienas atskirai ir visi drauge.

... ir dar daugiau

Galimybė priskirti reikiamus išteklius paslaugoms
Atskiri prisijungimai specialistams, administratoriams ir Jums
Vaidmenimis pagrįstas prieigos valdymas
Kvietimai klientams elektroniniu paštu
Klientų rezervacijų istorija
Vienos dienos salono kalendoriaus peržiūra
Savaitės specialistų kalendoriaus peržiūra
Spartieji klavišai populiariausioms užduotims
Pasirinktas siuntėjo vardas SMS pranešimams
Elektroniniai laiškai gimtadienių proga Jūsų klientams
Pasirengę naudotis Rezervuoti.lt!? Užtruksite tik 30 sekundžių. Pradėkite naudotis jau dabar 30 dienų nemokamai!